STYLOVÉ POKOJÍČKY

Penzion u Bambuchu nabízí 5 romatnických pokojíčků s vlastním sociálním zařízením.

Ceník ubytování

Od 1.2.2024

Počet osob 3
3 lůžkový pokoj se sociálním zařízením
620 Kč/os
Počet osob 2
3 lůžkový nebo 2 lůžkový pokoj se sociálním zařízením
720 Kč/os
Počet osob 1
pokoj se sociálním zařízením
1050 Kč/os
Oběd a večeře
dle denní nabídky v naší restauraci
Příjezd
možný od
14:00 hod
Odjezd
vyklizení pokoje nejpozději do
10:00 hod
Storno poplatek
Jednorázový storno poplatek
500 Kč/pokoj

V době mimo sezónu (tj. září - červen) stravování dle dohody a ubytováváme každý den od 17:00 hod.

Upozorňujeme, že ubytování na 1 noc neposkytujeme s výjimkou obsazení celého penzionu (tj. všech pokojů).

Uvedená cena je včetně DPH a ubytovací taxy.

POKOJ Č. 1

Pokoj 1 nabízí hostům výhled na malebné libické náměstíčko. Pokoj je po kompletní rekonstrukci a je vybaven novým nábytkem. V pokoji jsou k dispozici tři lůžka. Dále stoleček s židlemi pro příjemné posezení a regálové skříně pro uložení vašich osobních věcí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem pro vaše maximální pohodlí. Koupelna k pokoji je přes chodbičku, ovšem je přístupná pouze hostům z tohoto pokoje.

Ubytování v Penzionu U Bambuchů

POKOJ Č. 2

Pokoj 2 nabízí hostům výhled na malebné libické náměstíčko. Pokoj je po kompletní rekonstrukci a je vybaven novým nábytkem. V pokoji jsou k dispozici tři lůžka. Dále stoleček s židlemi pro příjemné posezení a regálové skříně pro uložení vašich osobních věcí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem pro vaše maximální pohodlí. Koupelna k pokoji je přes chodbičku, ovšem je přístupná pouze hostům z tohoto pokoje.

Pokoj 2

POKOJ Č. 3

V tomto malebném pokoji mohou strávit příjemné chvíle až dvě osoby. Výhledem z okna se můžete kochat pohledem na Libici nad Doubravou a okolní lesy. Sprchový kout s WC jsou součástí pokoje, který se nachází v prvním patře Penzionu U Bambuchu.

Jelikož se pokoj 3 nachází v samostatně stojící budově, pár metrů od restaurace, je možné společně s pokoji 4 a 5 sdílet společenskou místnost, která se nachází v přízemí této budovy. V této místnosti je malá kuchyňka, kterou mohou obyvatelé využít na přichystání občerstvení. Dále je zde také stůl s židlemi, ideální na večerní posezení a hraní deskových her. Za deštivého počasí tento prostor vyhřejí kachlová kamna, která díky krásnému zvuku praskajícího dřeva a příjemnému teplu dokreslí báječnou atmosféru. Pro náročnější uživatele je volně k dispozici také televizor a internetové připojení pomocí WiFi.

Pokoj 3

POKOJ Č. 4

V tomto malebném pokoji mohou strávit příjemné chvíle až dvě osoby. Výhledem z okna se můžete kochat pohledem na Libici nad Doubravou a okolní lesy. Sprchový kout s WC jsou součástí pokoje, který se nachází v prvním patře Penzionu U Bambuchu.

Jelikož se pokoj 4 nachází v samostatně stojící budově, pár metrů od restarurace. Je možné společně s pokoji 3 a 5 sdílet společenskou místnost, která se nachází v přízemí této budovy. V této místnosti se nachází malá kuchyňka, kterou mohou obyvatelé využít na přichystání občerstvení. Dále je zde také stůl s židlemi, ideální na večerní posezení a hraní deskových her. Za deštivého počasí tento prostor vyhřejí kachlová kamna, která díky krásnému zvuku praskajícího dřeva a příjemnému teplu dokreslí báječnou atmosféru. Pro náročnější uživatele je volně k dispozici také televizor a internetové připojení pomocí WiFi.

Pokoj 4

POKOJ Č. 5

V tomto malebném pokoji mohou strávit příjemné chvíle až dvě osoby. Výhledem z okna se můžete kochat pohledem na Libici nad Doubravou. Sprchový kout s WC jsou součástí pokoje, který se nachází v prvním patře Penzionu U Bambuchu.

Jelikož se pokoj 5 nachází v samostatně stojící budově, pár metrů od restarurace. Je možné společně s pokoji 3 a 4 sdílet společenskou místnost, která se nachází v přízemí této budovy. V této místnosti se nachází malá kuchyňka, kterou mohou obyvatelé využít na přichystání občerstvení. Dále je zde také stůl s židlemi, ideální na večerní posezení a hraní deskových her. Za deštivého počasí tento prostor vyhřejí kachlová kamna, která díky krásnému zvuku praskajícího dřeva a příjemnému teplu dokreslí báječnou atmosféru. Pro náročnější uživatele je volně k dispozici také televizor a internetové připojení pomocí WiFi.